Ką veiksime balandį?

Dalinamės balandžio mėnesio veiklų kalendoriumi!

3/26/20241 min read

Kas įdomaus vyks balandį?

Balandžio 5 dieną 13 val. vyks SJRT posėdis, kurio metu jaunimo reikalų taryba nagrinės klausimus susijusius su moksleivių tarybų stiprinimu, darbo reglamento keitimu, sjrt įvaizdžio kūrimo planu ir kitais, jaunimui svarbiais klausimais. Jei turi klausimų sjrt nariams arba turi klausimą, kurį nori įtraukti į posėdžio darbotvarkę, susisiek su mumis instagram paskyroje panrs.jaunimas arba el. paštu.

Balandžio 12 – 19 dienomis kartu su visu europa minime europos jaunimo savaitę, kurios metu sekite mūsų socialinius tinklus ir sužinokite daugiau apie šią savaitę, jaunimą ir jo balso reikšmę.

Balandžio 13 d. 13 val. vyks pras asamblėja – maža, bet svarbi demokratijos ir jaunimo šventė, kurioje ne tik tvirtinsime ataskaitas ir dokumentus, bet ir rinksime PRAS struktūras. Daugiau apie asamblėją skaitykite asamblėjos skiltyje.

Balandžio 16 dieną nuo 9:30 iki 14:30 val. Panevėžio rajono savivaldybės didžiojoje salėje laukiame visų jūsų jaunimo politikos konferencijoje – forume KAS IŠ TO?. Daugiau apie forumą skaitykite skiltyje KAS IŠ TO? DĖMESIO – būtina renginio registracija.